MK INVEST

al. Niepodległości 645B,

81-879 Sopot

MK INVEST

al. Niepodległości 645B,

81-879 Sopot

O firmie

MK INVEST

W ramach prowadzonej działalności świadczymy usługi w zakresie wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasza działalność związana jest głównie z nieruchomościami o charakterze komercyjnym.

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi, funduszami inwestycyjnymi, kancelariami prawnymi, sądami, bankami oraz klientami indywidualnymi.

Zespół ekspertów

Michał

Michał Kotkowski

Rzeczoznawca majątkowy, specjalista ds. wyceny nieruchomości komercyjnych i terenów inwestycyjnych. Pośrednik w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Biegły sądowy w zakresie wycen nieruchomości i służebności przesyłu,

Darek

dr hab. Dariusz Trojanowski

Ekonomista, rzeczoznawca majątkowy, adiunkt w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista ds. analiz finansowych i ekonomicznych inwestycji oraz wycen przedsiębiorstw.

Awatar

Paweł Kisiel

Rzeczoznawca majątkowy, biegły sądowy w zakresie wycen nieruchomości, specjalista ds. wycen nieruchomości komercyjnych, terenów inwestycyjnych oraz ograniczonych praw rzeczowych.

Top