W ramach wyceny gruntów, budynków i lokali wykonujemy następujący zakres usług:

 • wycena gruntów budowlanych,
 • wycena gruntów inwestycyjnych,
 • wycena gruntów rekreacyjnych,
 • wycena nieruchomości drogowych,
 • wycena gruntów i gospodarstw rolnych,
 • wycena gruntów leśnych,
 • wycena domów mieszkalnych,
 • wycena domów rekreacyjnych,
 • wycena nieruchomości zabytkowych,
 • wycena lokali mieszkalnych,
 • wycena apartamentów.

Opracowania wykonujemy dla potrzeb ustalenia ceny kupna/sprzedaży, podziału majątku, określania wartości odszkodowań oraz zarządzania portfelem nieruchomości, a także dla celów kredytowych, księgowych, sądowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i informacyjnych.

Profesjonalna wycena gruntów – Trójmiasto

Wycena gruntów to zakres działalności naszej firmy o bardzo szerokim zakresie. Zajmujemy się profesjonalnym oszacowaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości. Bez względu na to, czy jest to mienie posiadane już przez Ciebie, czy dopiero planujesz je nabyć, możesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Wycena gruntów zostanie wykonana nie tylko w mieście Gdańsk, ale również w całym Trójmieście i okolicach. Oferujemy profesjonalną wyceną gruntów budowlanych inwestycyjnych, rekreacyjnych, rolnych oraz leśnych tak, aby zakres świadczonych przez nas usług był w pełni zgodny z oczekiwaniami klientów.

Wycena lokali – Trójmiasto

Interesuje Cię wycena lokali w mieście Gdańsk, Gdynia, Sopot? W takim razie koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma w sposób profesjonalny zajmie się zleconą wyceną bez względu, na to czy jest lokal mieszkalny nabywany na potrzeby własne, czy lokal komercyjny nabywany w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzyć nam możesz również wyceny lokali nabywanych w celach inwestycyjnych. Usługi świadczymy szybko i profesjonalnie bez względu na charakter zleconej usługi.

Nie tylko grunty, czyli wycen budynków i budowli Trójmiasto

Znaczna część otrzymywanych przez naszą firmy zleceń to wycena budynków w mieście Gdańsk. W tym miejscu należy jednak zdecydowanie szerzej spojrzeć na samo rozumienie nieruchomości. Z oferty naszej firmy możesz skorzystać nie tylko w kwestii oszacowania domów mieszkalnych czy rekreacyjnych. W zakresie naszej działalności jest również wycena, gospodarstw rolnych, nieruchomości drogowych, a także apartamentowców. Wszystko po to, aby w jednej firmie możliwe było wykonanie wyceny na cały posiadany majątek.

Wycena nieruchomości zabytkowych

Nieruchomości zabytkowe to szczególny rodzaj budynków, które także podlegają wycenie. Wymagają one specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego najlepiej jest zaufać profesjonalistom. Rzetelnie wykonanie wyceny nieruchomości zabytkowej jest szczególnie istotne w przypadku chęci zakupu lub ustalenia wysokości odszkodowania. Oszacowanie wartości w tym wypadku będzie również przydatne, jeżeli chcemy skorzystać z dofinansowania na renowację posiadanego budynku.

Zapytaj o szczegóły oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości