W ramach wyceny przedsiębiorstw  wykonujemy następujący zakres usług:

  • wycena przedsiębiorstw,
  • wycena zorganizowanych części przedsiębiorstw,
  • wycena udziałów,
  • wycena akcji w spółkach kapitałowych.

 Opracowania wykonujemy dla potrzeb ustalenia ceny kupna/sprzedaży, wniesienia aportu do spółki, podziału majątku, określania wartości odszkodowań oraz zarządzania wartością przedsiębiorstwa, a także dla celów kredytowych, księgowych, sądowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i informacyjnych.

Wycena przedsiębiorstw – nie tylko Trójmiasto

W ofercie naszej firmy znajduje się także profesjonalna obsługa dużych przedsiębiorstw. Rozumiemy, jak ważne jest przeprowadzenie wycen różnego rodzaju posiadanych aktywów na potrzeby księgowe, sądowe, czy w celu podjęcia właściwej decyzji inwestycyjnej. Zajmujemy się profesjonalną wyceną nie tylko samych przedsiębiorstw, ale także jego zorganizowanych części, udziałów czy akcji, z którymi mamy do czynienia w spółkach kapitałowych. Firmy mogą skorzystać z naszych usług również wtedy, kiedy planują sprzedaż całości lub części przedsiębiorstwa. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Trójmiasta, ale również całego województwa pomorskiego i całej Polski. Nasza rzetelność w przypadku wykonywanych wycen została doceniona przez liczne przedsiębiorstwa. Jeżeli interesuje Cię wykonanie wyceny nawet dla własnych celów informacyjnych, koniecznie skontaktuj się z nami.

Wycena przedsiębiorstw na potrzeby kredytowania

Rozwój firmy bardzo często wymaga pozyskania nowych żródeł finansowania. Banki do oceny zdolności kredytowej bardzo często zlecają wykonanie wyceny mienia, które ma stanowić jego zabezpieczenie. Podobnie jest w przypadku korzystania z innych form kredytowania. Bez względu na to, czy planujesz pozyskać nowe środki finansowe z kredytu bankowego, od inwestorów prywatnych i instytucjonalnych czy chcesz skorzystać z dotacji i potrzebujesz w tym celu wycenę, koniecznie skontaktuj się z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Kwestie księgowe i podatkowe

Wyceny przedsiębiorstw wykonywane są również dla potrzeb księgowych i podatkowych, gdyż są one istotne dla finansów przedsiębiorstwa. Tego rodzaju wyceny dokonuje się również na potrzeby czynności związanych z wniesieniem przedsiębiorstwa lub jego części aportem do innej spółki.

Zapytaj o szczegóły oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości